2024 Taiwan-Europe Semiconductor Summer Short-term Training Program

Data: 11.06.2024 Kategoria: Pracownicy, Studenci

Zapraszamy do udziału w 2024 Taiwan-Europe Semiconductor Summer Short-term Training Program! Program jest współorganizowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Tajwanu, National Taiwan University (NTU) National Cheng Kung University (NCKU) oraz Taiwan Semiconductor Research Institute (TSRI).

W nadchodzącej edycji kursów poświęconych półprzewodnikom uczestnicy będą mieli możliwość wyboru spośród dwóch programów: Semiconductor ELITE Training Program oraz Semiconductor SEED Program. Uczestnicy Semiconductor ELITE Training Program mają także szansę odbycia miesięcznych praktyk zawodowych w tajwańskiej firmie półprzewodników.

Grupa docelowa:

Studenci (minimum 3. rok studiów I stopnia, studia magisterskie lub doktoranckie) z kierunków związanych z półprzewodnikami
Naukowcy i badacze z doświadczeniem w pokrewnych dziedzinach.

Więcej informacji na stronie.