Zapraszamy na seminarium podsumowujące projekt Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej "Welcome to Poland"

Data: 19.03.2021 Kategoria: Pracownicy

Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza na seminarium podsumowujące ponad dwa lata realizacji projektu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej "Welcome to Poland" - Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - wzmocnienie potencjału Uczelni w przyjmowaniu i obsłudze zagranicznych gości i studentów”.

Podczas seminarium online wystąpią pracownicy administracji centralnej oraz wydziałowej, którzy podzielą się refleksjami dotyczącymi udziału w szkoleniach oferowanych w ramach projektu oraz ich wpływu na realizowane obowiązki. Uczestnikami będą również przedstawiciele uczelni zagranicznych oraz uczelni polkkisch, które również zrealizowały projekt w ramach Welcome to Poland.

Wydarzenie jest okazją do wymiany doświadczeń i opinii dotyczących trendów w umiędzynarodowieniu szkolnictwa wyższego.

Program spotkania

Prezentacja ze spotkania