AIESEC Politechnika Wrocławska

Data: 27.01.2022 Kategoria: Pracownicy

Szukasz organizacji, w której będziesz mógł rozwinąć swoje skrzydła?

Chcesz zdobyć cenne umiejętności, wyjść ze swojej strefy komfortu i poznać nowe osoby?

Dołącz do AIESEC Politechnika Wrocławska już dziś!

W naszym międzynarodowym zespole poszerzysz swoje umiejętności w takich dziedzinach jak zarządzanie, marketing, organizacja eventów czy sprzedaż.

Pomożemy Ci rozwinąć zarówno miękkie oraz twarde kompetencje takie jak budowanie swojego CV, public speaking, koordynacja projektów, czy umiejętność pracy w zespole.

Współpracujemy z wieloma międzynarodowymi korporacjami, takimi jak EY, Deloitte, Kaufland Pwc, KPMG i wiele innych! To niepowtarzalna możliwość zdobycia nowych znajomości i doświadczeń w sferze biznesowej.

Udoskonalanie swoich umiejętności to nie wszystko co możesz osiągnąć z AIESEC. Jesteśmy organizacją, której priorytetem są na ludzie – to właśnie oni są sercem i machiną napędową AIESEC. Dołączając do nas staniesz się częścią społeczności studenckiej, która z niezmierzoną pasją chce aktywnie pracować na lepszą przyszłość.

Ponadto podczas konferencji (lokalnych, narodowych czy nawet międzynarodowych!) poznasz inspirujące osoby, które mogą stać się twoimi przyjaciółmi na całe życie.

Jesteśmy wielokulturową grupą otwartą na każdego - bez względu na płeć, orientację, pochodzenie czy kierunek studiów.

Jeśli chcesz dobrze bawić się a jednocześnie zdobywać nową wiedzę to AIESEC Wrocław UT jest strzałem w dziesiątkę!

Nie czekaj i aplikuj.

Jeśli chcesz poznać nasz komitet i jego strukturę od środka zachęcamy do sprawdzenia dysku ze wszystkimi informacjami.

Dodatkowo, jeśli szukasz stażu lub wolontariatu za granicą, sprawdź naszą grupę na Facebooku, gdzie z pewnością znajdziesz coś dla siebie.