Bezpłatna wycieczka do Twierdzy Srebrna Góra

Miejsce wydarzenia: Srebrna Góra
Godzina: 08:00 - 20:00

pokaż na mapie

Zapraszamy studentów PWr do udziału w bezpłatnej wycieczce integracyjnej do Srebrnej Góry!

twierdza_srebrna_gora_1900.jpgKiedy? Środa 20 lipca godz. 8.00-20.00

W ramach wycieczki oferujemy:

• transport autokarem z Wrocławia do Srebrnej Góry i z powrotem
  • zwiedzanie twierdzy
  • vege obiad w Ząbkowicach Śląskich
  • ubezpieczenie NNW
  • możliwość spotkania innych studentów z całego świata

Wydarzenie realizowane w ramach projektu "Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury” (Welcome to Poland 2020).

Dla kogo?

Zapraszamy zagranicznych i polskich studentów Politechniki Wrocławskiej, w tym uczestników programów mobilnościowych np. Erasmus Plus oraz dla doktorantów.
Udział w wydarzeniu nie dotyczy kursantów Studium Języków Obcych (kurs języka polskiego i angielskiego).

Priorytet mają osoby, które nie uczestniczą w wyjeździe do Książa. Pozostałe osoby mogą wziąć udział w sytuacji gdy zostaną wolne miejsca.

Jak się zapisać?

1. Uzupełnij formularz Google (zgłoszenie wstępne). Zgłoszenia przyjmujemy do 13 lipca.
  2. Wydrukuj i zamieść w formularzu Google skany podpisanych dokumentów zgłoszeniowych: projektowy formularz zgłoszeniowy, oświadczenie uczestnika projektu, dodatkowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Przyjmujemy wyłącznie kompletne dokumenty
  3. Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa w wydarzeniu.
  4. Czekaj na potwierdzenie udziału w oprowadzaniu drogą mailową. Dostaniesz je najpóźniej 15 lipca.
  5. W razie pytań, skontaktuj się z nami: Marzena Kurdyś, marzena.kurdys@pwr.edu.pl, tel. 71 320 4884, kom. +48 669 993 909.

Kolejna planowana wycieczka to:

Dokumenty zgłoszeniowe:

Jak wypełnić dokumenty - przykład!

logo-nawa.png

Projekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland (2020).