Bezpłatne wyjścia kulturalno-integracyjne w listopadzie

Data: 28.10.2022 Kategoria: Studenci

Czy wiesz jak wygląda przedwojenny strój dolnośląski? Jakie stroje pojawiły się na tym terenie po II wojnie światowej? Po co tworzy się wieńce dożynkowe? Chcesz wysłuchać niezwykłych opowieści o kulturze Dolnego Śląska?

narodowe_forum_muzyki_od_strony_placu_wolnosci.jpg

A może masz ochotę zanurzyć w dźwiękach muzyki organowej w Narodowym Forum Muzyki w pięknej sali koncertowej z akustyką na światowym poziomie?

Jeśli zaintrygowały Cię nasze pytania to zapraszamy do udziału w kolejnych bezpłatnych wyjściach kulturalno-integracyjnych dla studentów naszej uczelni. W listopadzie 2022 zaplanowaliśmy dla Was:

1) wtorek 8 listopada 2022, godz. 14.00 Muzeum Etnograficzne, ul. Generała Romualda Traugutta 111/113 Wrocław. Wystawa stała i czasowa "Dożynki. Sprawa społeczna". Oprowadzanie z przewodnikiem w j. angielskim. Czas trwania: 1,5 h. Po wizycie nieobowiązkowa część integracyjna.

2) środa 16 listopada 2022 godz. 19.30, Recital organowy Tomasza Adama Nowaka, Narodowe Forum Muzyki, długość około 2h. Część integracyjna po koncercie do potwierdzenia.

Termin nadsyłania zgłoszeń na obydwa wydarzenia przedłużono do niedzieli 6 listopada!

me_dozynki-4.jpg

W ramach wyjścia ofertujemy:

• bezpłatne bilety (muzeum, koncert)
  • oprowadzanie po wystawie w języku angielskim (muzeum)
  • możliwość spotkania innych studentów z całego świata

Kliknij tutaj aby zapisać się już dziś!

Jeśli nie masz drukarki to przyjdź do Działu Współpracy Międzynarodowej - wydrukujemy Twoje dokumenty.

Dla kogo?

Zapraszamy zagranicznych i polskich studentów Politechniki Wrocławskiej, w tym uczestników programów mobilnościowych np. Erasmus Plus oraz dla doktorantów. Udział w wydarzeniu nie dotyczy kursantów Studium Języków Obcych (kurs języka polskiego i angielskiego).

Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników spośród nadesłanych zgłoszeń aby wspomóc aspekt integracyjny wydarzenia.

Zdjęcie: M. Marciniak ze zbiorów Muzeum Etnograficznego we Wrocławiu

Jak się zapisać? Krok po kroku.

1. Zapoznaj się z zasadzami uczestnictwa w wydarzeniach dostępnych tutaj
  2. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy Google (zgłoszenie wstępne)
  3. Zamieść tam skany dokumentów zgłoszeniowych: formularz zgłoszeniowy, oświadczenie uczestnika projektu, dodatkowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Dokumenty są dostępne na stronie dwm.pwr.edu.pl Przyjmujemy tylko dokumenty kompletne, prawidłowo wypełnione i z odręcznym podpisem (bardzo ważne!!!). Jeśli nie masz drukarki to napisz na adres: marzena.kurdys@pwr.edu.pl. Wydrukujemy je u nas w biurze.
  4. Czekaj na potwierdzenie udziału w oprowadzaniu drogą mailową. Uwaga: rejestracja przez formularz Google nie jest równoznaczna z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu! W razie pytań, skontaktuj się z nami: Marzena Kurdyś, marzena.kurdys@pwr.edu.pl, tel. +48 71 320 4884.

Dokumenty zgłoszeniowe:

Jak wypełnić dokumenty - przykład

Wydarzenie realizowane w ramach projektu "Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury”. Projekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland.

logo-nawa_2.png