DARMOWE spacery po Wrocławiu z naszym przewodnikiem j.angielskim

Data: 14.10.2022 Kategoria: Studenci

Data: 19.10.2022
Miejsce wydarzenia: Dział Współpracy Międzynarodowej L 3

pokaż na mapie

Dział Współpracy Międzynarodowej (IRO) zaprasza na kolejne BEZPŁATNE spacery po Wrocławiu z naszym przewodnikiem w j.angielskim. Wydarzenia skierowane do wszystkich studentów PWr. To doskonała okazja by lepiej poznać Wrocław oraz studentów z całego świata!

Do wyboru są 2 terminy:

• środa 19 października godz. 13.00
  • czwartek 20 października godz. 13.00

Kliknij tutaj aby się zapisać (obowiązkowe).

Rejestracja zostanie zamknięta na 1 dzień przed każdym ze spacerów.

Miejsce zbiórki: Dział Współpracy Międzynarodowej, ul. Na Grobli 12, budynek L 3, lobby, 1 piętro.

Wycieszki będą prowadzone w języku angielskim. Wyruszymy trasą przez Ostrów Tumski i dojdziemy do Rynku. Całość potrwa około 2 godziny.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury (CoolWroTech)”. Projekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland (2020).

Dla kogo?

studenci PWr oraz uczestnicy programów mobilnościowych, w tym Erasmus +. Nie dotyczy słuchaczy Studium Języków Obcych (kurs j.polskiego lub języka angielskiego)

Zasady uczestnictwa znajdziesz tutaj

logo-nawa-en.png