Integracyjny spływ pontonowy w Bardzie Śląskim

Miejsce wydarzenia: Bardo Śląskie
Godzina: 07:30 - 19:00

pokaż na mapie

bardo-pontony-jpg_1.jpgZapraszamy studentów PWr do udziału w bezpłatnej wycieczce integracyjnej na spływ pontonowy w Bardzie Śląskim.

W ramach wycieczki oferujemy:

• transport autokarem do Barda Śląskiego z powrotem
  • bilet na spływ pontonowy
  • obiad na świeżym powietrzu (między innymi tradycyjny polski bigos, będzie też jedzenie wegetariańskie)
  • czas na relaks w pięknych okolicznościach przyrody
  • ubezpieczenie NNW
  • możliwość spotkania innych studentów z całego świata

Termin: środa 27 lipca 2022 godz. 7.30 -19.00

Zapisy trwają do 20 lipca.

Obejrzyj poglądowe wideo aby zobaczyć jak wygląda taki spływ.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu "Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury” (Welcome to Poland 2020).

Dla kogo?

Zapraszamy zagranicznych i polskich studentów Politechniki Wrocławskiej, w tym uczestników programów mobilnościowych np. Erasmus Plus oraz dla doktorantów.
Udział w wydarzeniu nie dotyczy kursantów Studium Języków Obcych (kurs języka polskiego i angielskiego).

Priorytet mają osoby, które nie uczestniczyły w wyjeździe do Książa i do Srebrnej Góry. Pozostałe osoby mogą wziąć udział w sytuacji gdy zostaną wolne miejsca. Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników spośród nadesłanych zgłoszeń aby wspomóc aspekt integracyjny wydarzenia.

Jak się zapisać?

1. Uzupełnij formularz Google (zgłoszenie wstępne). Zgłoszenia przyjmujemy do 20 lipca.
  2. Wydrukuj i zamieść w formularzu Google skany podpisanych dokumentów zgłoszeniowych: projektowy formularz zgłoszeniowyoświadczenie uczestnika projektudodatkowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Przyjmujemy wyłącznie kompletne dokumenty z odręcznym podpisem (konieczne!), zgodnie z przykładem.
  3. Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa w wydarzeniu.
  4. Czekaj na potwierdzenie udziału w oprowadzaniu drogą mailową. Dostaniesz je najpóźniej 22 lipca.
  5. W razie pytań, skontaktuj się z nami: Marzena Kurdyś, marzena.kurdys@pwr.edu.pl, tel. 71 320 4884, kom. +48 669 993 909 (dostępność tylko do 22 lipca)

Kolejna planowane wydarzenia to:

• wydarzenia kulturalne w sierpniu i wrześniu.

Dokumenty zgłoszeniowe:

Jak wypełnić dokumenty - przykład!

logo-nawa.png

Projekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland.