Konferencja II Unite! Branding Event

Data: 17.09.2024 Kategoria: Pracownicy, Studenci

25 września, od 09:00 do 14:30 CET, pod hasłem „Inspiring People - Sparking Innovation” odbędzie się II Unite! Branding Event. Wydarzenie ma na celu podkreślenie współpracy między uniwersytetami a społeczeństwem oraz zaprezentowanie i rozpowszechnienie osiągnięć sojuszu szerszej publiczności.
II Unite! Branding Event umożliwi uczestnikom dyskusję na temat wpływu Europejskiej Inicjatywy Uniwersyteckiej na szkolnictwo wyższe, a w konsekwencji na naukę, społeczeństwo i gospodarkę. Celem jest podjęcie rozważań nad wyzwaniami oraz zbadanie przyszłych aspiracji i podkreślenie najważniejszych osiągnięć sojuszu.

Wszystkie osoby zainteresowane z Politechniki mogą wziąć udział w konferencji online.

Link do wydarzenia online (Zoom)

Uczestnicy i uczestniczki konferencji w formie online, otrzymają link dostępu przed wydarzeniem.
Językiem konferencji jest angielski. Udział jest bezpłatny.

Aby uzyskać więcej informacji, można kontaktować się z unite-dialogue@zv.tu-darmstadt.de lub
odwiedzić stronę internetową X Unite! Dialogue.