Konkurs fotograficzny dla studentów zagranicznych SHOT! 2023

Data: 24.02.2023 Kategoria: Studenci

banery-wroclaw_w_obiektywie_1640x924_2023.jpg

Podziel się swoim wyjątkowym spojrzeniem na miasto w którym studiujesz!

Zapraszamy studentów zagranicznych Politechniki Wrocławskiej do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego z nagrodami: „Wrocław w obiektywie studentów wielu kultur – SHOT! 2023”.

Zadaniem uczestników przedstawienie stolicy Dolnego Śląska własnymi oczami, ukazując nieoczywiste kadry miasta przez pryzmat własnej kultury, wrażliwości i estetyki.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody:

• 1 miejsce: voucher zakupowy w wysokości 1500 zł oraz atrakcyjny zestaw gadżetów promocyjnych
  • 2 miejsce: voucher zakupowy w wysokości 1000 zł oraz atrakcyjny zestaw gadżetów promocyjnych
  • 3 miejsce: voucher zakupowy w wysokości 500 zł oraz atrakcyjny zestaw gadżetów promocyjnych

Termin nadsyłania zdjęć: 20 marca 2022 godz. 11.59 rano

Kliknij w aparat i wyślij zgłoszenie!

aparat_en.jpg

Wybrane prace zostaną zaprezentowane na wystawie na ulicy Świdnickiej w dniach 24 kwietnia - 7 maja 2023.

Zdjęcia należy zgłaszać przez formularz Google, wraz ze skanem dokumentów rekrutacyjnych:

Jak uzupełnić dokumenty projektowe? Zobacz przykład tutaj.

Przed wysłaniem zgłoszenia zapoznaj się z regulaminem konkursu

Uwaga! Aktualizacja regulaminu (7 marca) - zmieniono rozdzielczość nadsyłanych zdjęć

Było: nie mniejszej niż 300 dpi

Jest: dłuższy bok minimum 3800 pikseli (sugerujemy jak najwyższą, w celu uzyskania dobrej jakości wydruków)

Licencja

WAŻNE: pamiętaj, że jeśli fotografujesz pojedyńczą osobę, powinieneś uzyskać od niej zgodę (najlepiej pisemną)

Konkurs realizowany jest przez Dział Współpracy Międzynarodowej Politechniki Wrocławskiej.
Wystawa fotografii jest realizowana jest w ramach projektu pn.: „Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury”. Projekt jest finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland (2020).