Konkurs plakatowy dla studentów od Unite!

Data: 18.09.2024 Kategoria: Studenci

Narysuj swoją wizję zrównoważonej przyszłości!

Unite! zaprasza do wzięcia udziału w pierwszym architektonicznym konkursie plakatowym!. Konkurs jest skierowany do studentek i studentów studiów licencjackich, magisterskich oraz Szkoły Doktorskiej. Wybrane plakaty zostaną nagrodzone i pokazane podczas wernisażu online.

Główne tematy plakatów obejmują projektowanie architektoniczne:
- w dziedzinie energii,
- zielonej architektury (green buildings),
- zrównoważonego projektowania,
- zaawansowanych metod dotyczących energii architektonicznej i projektów demonstracyjnych.

Wszystkie zakwalifikowane prace zostaną wyświetlone online na kanałach Unite!, a zwycięskie plakaty zostaną nagrodzone podczas uroczystej ceremonii na Politecnico di Torino. Jury wybierze jeden zwycięski plakat, który otrzyma 1. miejsce. Zostaną przyznane trzy 2.miejsca oraz pięć 3. miejsc. Dodatkowo publiczność za pośrednictwem internetowego głosowania, wybierze pracę, która otrzyma Nagrodę Specjalną.

Dodatkowe informacje:
- Termin składania plakatów: 20 października 2024 r.
- Plakaty powinny być formatu jednej strony A1, bez dodatkowych wymagań dotyczących formatu zapisu.
- Aby uzyskać dodatkowe informacje, należy wysłać zapytanie mailowe do dr Bin Li.

Szczegóły na stronie Unite!