Konkurs wideo #One.Com dla wszystkich studentów Politechniki Wrocławskiej

Data: 28.04.2023 Kategoria: Studenci

manynations_dwm_620x380.jpg

Przedłużamy konkurs wideo dla wszystkich studentów Politechniki Wrocławskiej oraz uczestników programów mobilnościowych - zarówno polskich jak i zagranicznych: "Many nations one community of Wrocław Tech #One.Com"

Motywem przewodnim jest wielokulturowość na Politechnice Wrocławskiej.

Długość filmu: 1-3 minuty

Nowy termin nadsyłania materiałów: 15 maja 2023 godz. 11.59 rano

Nagrodami w konkursie są kupony o wartości 200-500 zł oraz zestawy atrakcyjnych gadżetów.

Kliknij i zgłoś swój film

Szczegóły znajdują się w Regulaminie konkursu

Uwaga: aktualizacja regulaminu (16.05.2023)

Dodano zapis w paragrafie 5: w przypadku wpłynięcia mniej niż 5 zgłoszeń, Organizator ma prawo anulować konkurs.

Uwaga: aktualizacja regulaminu (28.04.2023) - zmienono harmonogram

Było: termin zgłaszania filmów konkursowych upływa 19 kwietnia 2023 r. o godz. 11:59 CET.

Jestzgłaszania filmów konkursowych upływa 15 maja 2023 r. o godz. 11:59 CET.

Było: Filmy spełniające kryteria Konkursu wskazane w Regulaminie zostaną opublikowane na specjalnej stronie konkursowej na portalu społecznościowym Instagram w dniu 26 kwietnia 2023 r

JestFilmy spełniające kryteria Konkursu wskazane w Regulaminie zostaną opublikowane na specjalnej stronie konkursowej na portalu społecznościowym Instagram w dniu 22 maja 2023 r

Było: Publiczne głosowanie na filmy w Konkursie odbędzie się w dniach 26 kwietnia – 8 maja 2023 r. (do godz. 11:59 CET) na platformie Instagram, na stronie konkursowej.

Jest: Publiczne głosowanie na filmy w Konkursie odbędzie się w dniach 22 maja – 29 maja 2023 r. (do godz. 11:59 CET) na platformie Instagram, na stronie konkursowej.

Było: Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w dniu 9 maja 2023 r.

Jest: Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w dniu 30 maja 2023 r.

Uwaga: aktualizacja regulaminu (17.04.2023) - zmieniono procedurę wyłonienia laureatów konkursu

Było: Nagrodzone zostaną trzy filmy, które otrzymają największą liczbę polubień na platformie Instagram, na stronie konkursowej.

Jest: Nagrodzone zostaną trzy filmy, które zostaną najwyżej ocenione przez jury oraz publiczność, przy czym głos jury będzie liczony jako dwa punkty, a głos publiczności jako jeden punkt. Głos publiczności będzie przyznawany na podstawie liczby polubień na platformie Instagram, na stronie konkursowej. W skład jury oceniającego wejdą natomiast po jednym przedstawicielu Działu Współpracy Międzynarodowej oraz Działu Informacji i Promocji.

Projektowe dokumenty zgłoszeniowe do pobrania:

1. formularz zgłoszeniowy
  2. oświadczenie uczestnika projektu