Letnie wydarzenia kulturalno-integracyjne: wystawa 'Abakanowicz. Totalna' oraz koncert w ramach Wratislavia Cantans

Data: 16.08.2022 Kategoria: Studenci

abakanowicz-summer-events.jpg

Zapraszamy studentów Politechniki Wrocławskiej do udziału w bezpłatnych wyjściach kulturalno-integracyjnych w sierpniu i wrześniu.

1) środa 24 sierpnia godz. 11.00 wizyta w Pawilonie Czterech Kopuł. Wystawa czasowa 'Abakanowicz. Totalna', oraz wystawa stała ze sztuką polską. z XX i XXI w. Oprowadzanie z przewodnikiem w j. angielskim. Czas trwania: 2h. Po wizycie część integracyjna. Zapisy do niedzieli 21 sierpnia.

2) wtorek 13 września godz. 19.00, koncert Hymny Banganarti w ramach międzynarodowego festiwalu Wratislavia Cantans, Kościół św. Marii Magdaleny ul. Szewska 10. Po koncercie część integracyjna. Zapisy do 7 września.

Dlaczego warto?

• Magdalena Abakanowicz to najbardziej znana polska artystka XX wieku. Część jej wystawy już wkrótce pojedzie do Tate Gallery w Londynie
  • Wratislavia Cantans to jeden z największych festiwali muzyki klasycznej w Europie i jeden z najbardziej znanych wrocławski festiwali, który odbywa się od 1966 roku.

Nie można tego przegapić!

W ramach wyjścia ofertujemy:

• bezpłatne bilety
  • oprowadzanie po wystawie w języku angielskim (muzeum)
  • możliwość spotkania innych studentów z całego świata

Zapisy wyłącznie przez formularz Google.

Dla kogo?

Zapraszamy zagranicznych i polskich studentów Politechniki Wrocławskiej, w tym uczestników programów mobilnościowych np. Erasmus Plus oraz dla doktorantów.

Udział w wydarzeniu nie dotyczy kursantów Studium Języków Obcych (kurs języka polskiego i angielskiego).

Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników spośród nadesłanych zgłoszeń aby wspomóc aspekt integracyjny wydarzenia.

Jak się zapisać?

1. Uzupełnij formularz Google (zgłoszenie wstępne).
  2. Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa w wydarzeniu.
  3. Wydrukuj i zamieść w formularzu Google skany podpisanych dokumentów zgłoszeniowych: projektowy formularz zgłoszeniowyoświadczenie uczestnika projektudodatkowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Przyjmujemy wyłącznie kompletne dokumenty z odręcznym podpisem (bardzo ważne!), zgodnie z przykładem.
  4. Czekaj na potwierdzenie udziału w oprowadzaniu drogą mailową. W razie pytań, skontaktuj się z nami: Marzena Kurdyś, marzena.kurdys@pwr.edu.pl, tel. 71 320 4884.

Dokumenty zgłoszeniowe:

Jak wypełnić dokumenty - przykład

Wydarzenie realizowane w ramach projektu "Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury”. Projekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland.

logo-nawa.png