Nabór do Programu wymiany osobowej studentów i naukowców w ramach współpracy bilateralnej na rok akademicki 2021/22

Data: 06.10.2020 Kategoria: Pracownicy, Studenci

NAWA zaprasza studentów i nauczycieli akademickich z polskich uczelni do składania wniosków w Programie wymiany osobowej studentów i naukowców w ramach umów bilateralnych i współpracy dwustronnej. Wyjazdy możliwe są do takich krajów jak: Białoruś, Bułgaria, Chiny, Czechy, Egipt, Grecja, Japonia, Kazachstan, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Węgry, Wietnam.
Oferta dziedzin współpracy w danym kraju może różnić się od pozostałych, dlatego przed aplikowaniem prosimy zwrócić na to uwagę i zapoznać się ze szczegółami, które znajdują się w zakładkach poszczególnych krajów.

Wnioski składane są indywidualnie przez zainteresowanych za pośrednictwem systemu teleinformatycznego NAWA. Dokument pn. „Zgłoszenie naukowca z uczelni” podpisywany jest przez Prorektora ds. Współpracy. W celu uzyskania podpisu należy złożyć dokument w bud. A-1, pok. 164. Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z Panią Adrianą Naciążek telefonicznie 71 320 23 98 lub e-mailowo: adriana.naciazek@pwr.edu.pl.

Termin składania aplikacji upływa 18 grudnia, chyba że w Regulaminie danego kraju wskazano inną datę.
Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej NAWA.