Nabór wniosków na organizację Blended Intensive Programmes

Data: 30.06.2024
Miejsce wydarzenia: online

pokaż na mapie

Trwa nabór wniosków na organizację Blended Intensive Programme (BIP) w ramach programu Erasmus +.
BIP jest to krótki, intensywny program kształcenia będący połączeniem mobilności fizycznej i wirtualnej. Adresowany jest do studentów, uczestników szkół doktorskich, pracowników dydaktycznych bądź administracyjnych. BIP-y powinny wnosić nową jakość poprzez włączenie zagadnień składających się z treści specjalistycznych, które nie są nauczane/oferowane w ramach standardowych programów. W przygotowaniu BIP muszą brać udział co najmniej trzy uczelnie z trzech krajów programu. Program musi składać się z komponentu wirtualnego i on-site (min. 5 dni). W części realizowanej na miejscu musi wziąć udział minimum 15 studentów z uczelni konsorcjum (studenci PWr oraz spoza uczelni konsorcjum nie wliczają się do minimum).

Na organizację jednego BIP przeznaczona jest kwota w wysokości 6000 Euro. W bieżącym projekcie Erasmus+ KA131 2023 trwającym do 2025-07-31 Uczelnia dysponuje środkami na organizację 4 BIP. Każdy wniosek zostanie oceniony pod kątem spełnienia kryteriów formalnych.

Wnioski będą przyjmowane do dnia 30 czerwca. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Osoby zainteresowane organizacją programu proszone są o przesłanie wniosku (do pobrania na stronie DWM) na adres: julia.bohdziewicz@pwr.edu.pl.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: events@pwr.edu.pl.

Zasady organizacji BIP znajdują się na stronie DWM.