Ogłoszenie laureatów konkursu SHOT! 2022

Data: 18.05.2022 Kategoria: Studenci

01_baner-www_620x380_wroclaw_w_obiektywie_pl_v1.jpg

Nadeszła długo oczekiwana chwila ogłoszenia laureatów w konkursie fotograficznym dla studentów zagranicznych Politechniki Wrocławskiej pt.: „Wrocław w obiektywie studentów wielu kultur – SHOT! 2022”.

Łącznie zgłoszono 79 zdjęć nadesłanych przez 25 studentów i doktorantów reprezentujących 13 krajów: Azerbejdżan, Białoruś, Etiopia, Francja, Hiszpania, Indie, Indonezja, Kazachstan, Mongolia, Salwador, Tunezja, Turcja, Ukraina. Bardzo dziękujemy za Wasz udział w tym przedsięwzięciu!

Dziś z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu.

Laureaci wyłonieni przez Jury konkursu oraz zwycięskie prace:

• 1 miejsce: Mohamed Amine Messaoudi (Tunezja), zdjęcie: Wrocław Główny
  • 2 miejsce: Manuel Fal-Conde (Hiszpania), zdjęcie: Wiosłujące Krasnoludki
  • 3 miejsce: Alexander Tsekhansky (Białoruś), zdjęcie: Podczas Burzy

Wyróżnienia przyznane przez Jury konkursu:

• 1 wyróżnienie: Heorhi Mirchuk (Białoruś), zdjęcie: Nenonowa Noc
  • 2 wyróżnienie: Ana Eugenia Menéndez Orellana (Salwador), zdjęcie: C-13
  • 3 wyróżnienie: Bauyrzhan Marat (Kazachstan), zdjęcie: Wrocławska Katedra

Nagroda Publiczności wyłoniona w na profilu Instagram i Facebook:

• Dharmik Padhiyar (Indie),  zdjęcie: Zacieniony pejzaż miejski.

Serdecznie gratulujemy!

Nagrodzone zdjęcia oraz wybrane prace spośród wszystkich nadesłanych zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej na Wrocławskim Rynku (pierzeja północna) w dniach 1 – 19 czerwca 2022. Serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia!

k1_logo_dopuszcz_wers_podstawowa_pl_rgb-01.gif

Konkurs został zrealizowany przez Dział Współpracy Międzynarodowej Politechniki Wrocławskiej.
Wystawa fotografii jest realizowana w ramach projektu pn.: „Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury”. Projekt jest finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland (2020).

Laureaci konkursu i wyróżnione pracy