Rekrutacja do programu Buddy - semestr letni 2020/21

Data: 19.01.2021 Kategoria: Studenci

Nowy semestr, nowe przygody, nowi znajomi!

ESN PWr z przyjemnością informuje, że rozpoczęła się rekrutacja do Programu Buddy na semestr letni 2020/2021!

LINK DO FORMULARZA REKRUTACYJNEGO

Twoim noworocznym marzeniem jest nauczenie się nowego języka? A może chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności z native speakerami? Chciałbyś poznać nowych przyjaciół? A może przeżyć niezapomnianą przygodę pomagając zagranicznemu koledze odnaleźć się w wielkim mieście? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco – nie wahaj się i aplikuj do Programu Buddy!

KIM JEST BUDDY?
Buddy to osoba opiekująca się studentem przybywającym do naszego kraju w ramach jednego z programów wymian studenckich. Głównym celem jest pomoc w zaaklimatyzowaniu się zagranicznemu studentowi w nowym mieście i sprawienie, aby pierwsze, często niełatwe dni w obcym kraju, stały się dobrą zabawą, a nie przykrym wspomnieniem.

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ BUDDYM?
Udział w programie to wspaniała okazja do zawierania nowych, międzynarodowych znajomości i przyjaźni, które często owocują wieloma wspaniałymi podróżami po całym świecie. To również poznanie kultury i obyczajów innych narodowości, a przede wszystkim możliwość doskonalenia umiejętności językowych.

JAK ZOSTAĆ BUDDYM?
To proste – nie czekaj i wypełnij nasz formularz
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: buddy.pwr@esn.pl
Czekamy na Wasze zgłoszenia do 13 lutego!

Start your adventure, become a Buddy!

ESN PWr Team