Cultural Differences (Różnice kulturowe)- spotkania przy kubku herbaty i ciastkach

Data: 26.04.2023 Kategoria: Studenci

thumbnail_cultural_differences.png

Stacjonarne spotkania są dostępne w 2 opcjach terminowych:

1. Opcja A: środa, 10 maja godz. 13.00 - 17.00
  2. Opcja B: czwartek, 11 maja godz. 10.00 - 14.00

Jeśli musisz wyjść wcześniej ze względu na zajęcia to zrozumiemy!

Język: angielski

Co powiedzieli o spotkaniach uczestnicy poprzednich edycji:

• pomagają zrozumieć inne kultury i podnieść poziom życia codziennego
  • było całkowicie bezstresowo
  • intergracyjna część sprawia, że spotkanie jest bardzo atrakcyjne, szczególnie że można podzielić się swoimi doświadczeniami
  • informacje są prezentowane w baaardzo ciekawy sposób. Do tego po prostu świetnie się bawiłem!
Uczestnicy tych i poprzednich wydarzeń z cyklu Różnice Kulturowe/Cultural Differences otrzymają dodatkowe punkty przy rekrutacji na majowe wycieczki i koncert!
Wydarzenie jest bezpłatne. Wymagana jest rejestracja online oraz wypełnienie projektowych dokumentów zgłoszeniowych). Uczestnicy otrzymają certyfikat.

Zapisy do 9 maja. Kliknij aby się zpisać już dziś.

Zasady uczestnictwa znajdują się TUTAJ.

Rejestracja krok po kroku:

Projektowe dokumenty zgłoszeniowe do pobrania:

Jak wypełnić dokumenty? Przykład.

Do kogo jest skierowane zaproszenie?

Zapraszamy zagranicznych i polskich studentów Politechniki Wrocławskiej, w tym uczestników programów mobilnościowych np. Erasmus Plus oraz dla doktorantów. Udział w wydarzeniu nie dotyczy kursantów Studium Języków Obcych (kurs języka polskiego i angielskiego).

Wydarzenie realizowane w ramach projektu "Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury CoolWroTech”. Projekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland.