Data: 10.05.2024 Kategoria: Studenci

Rozwiń swoje skrzydła za granicą! Spotkanie informacyjne dla studentów o możliwościach mobilności międzynarodowej.

Wolontariat w Europejskim Korpusie Solidarności i staże w ramach programu Erasmus+ to szansa na niepowtarzalne doświadczenia międzynarodowe po ukończeniu studiów. Dla wszystkich zainteresowanych, którzy marzą o wyjeździe za granicę i uczestnictwie w takich projektach, Dział Współpracy Międzynarodowej Politechniki Wrocławskiej oraz Fundacja Integracji Społecznej Prom zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 23 maja o godzinie 13:00 w Erasmus+ InnHUB Wrocław, Pl. Grunwaldzki 19.

Doświadczeni wolontariusze Europejskiego Korpusu Solidarności oraz stażystka Erasmus+, podzielą się swoimi historiami i wskazówkami.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego konieczna jest rejestracja poprzez formularz dostępny pod linkiem.
Termin zgłoszeń upływa 17.05.2024

Liczy się kolejność zgłoszeń, więc nie zwlekaj i zarejestruj się już teraz!