Ruszyła rekrutacja do ESN Politechniki Wrocławskiej!

Data: 22.03.2021 Kategoria: Studenci

Jeśli interesuje cię działanie w międzynarodowym środowisku, rozwijanie swoich umiejętności na wielu płaszczyznach, nauka umiejętności organizacyjnych, działania i zarządzania pracą w zespole, a także możliwość brania udziału w atrakcyjnych szkoleniach i wyjazdach - nie czekaj! Już dziś dołącz do grona ponad 15.000 wolontariuszy największej organizacji studenckiej w Europie.

Członkowie Erasmus Student Network, w myśl hasła “students helping students”, zajmują się opieką nad studentami zagranicznymi przyjeżdżającymi do Wrocławia w ramach międzynarodowych wymian studenckich, zwłaszcza programu Erasmus+. Do ich zadań należy m.in. organizowanie dla studentów wszelkiego rodzaju wydarzeń oraz promowanie mobilności, różnorodności i integracji międzynarodowej.

Brzmi ciekawie? Weź udział w rekrutacji do ESN PWr, aby odkryć nowe możliwości samorozwoju! Masz pytania? 24 marca o godz. 19 odbędzie się Webinar informacyjny, podczas którego członkowie organizacji odpowiedzą o sobie oraz rozwieją Twoje wątpliwości! Więcej szczegółów znajdziesz  w opisie wydarzenia dotyczącego rekrutacji na profilu facebook’owym stowarzyszenia.