SDU International Summer School 2023

Data: 05.04.2023 Kategoria: Studenci

University of Southern Denmark zaprasza do składania aplikacji na tegoroczną edycję szkoły letniej. W ofercie, jak co roku, znajdują się różnorodne kursy, które będą realizowane przez dwa tygodnie od 5 do 18 sierpnia 2023.

Osoby składające aplikacje muszą ukończyć co najmniej dwa lata studiów i wykazać uzyskanie minimum 120 ECTS. Dodatkowo, aplikanci muszą spełniać wymogi indywidualne kursu, którym są zainteresowani. Warunkiem niezbędnym jest udokumentowana znajomość języka angielskiego na poziomie B2 - C1 (IELTS 6.5, TOEFL 88).

Ponieważ SDU jest uczelnią partnerską PWr, istnieje możliwość nominowania naszych studentów w ramach umowy o współpracy, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane powinny przesłać wypełniony formularz on-line do 21 kwietnia. W przypadku większej liczby zgłoszeń niż dostępna liczba miejsc, średnia arytmetyczna z ostatnich trzech semestrów będzie decydowała o przyznaniu nominacji.

Decyzja o nominowaniu przez naszą Uczelnię zostanie przekazana zainteresowanym do dnia 26 kwietnia 2023. osoby nominowane musza złożyć aplikację on-line na stroni eorganizatora do 1 maja

Pytania można kierować na adres: events@pwr.edu.pl lub bezpośrednio do organizatora szkoły letniej na adres: summerschool@sdu.dk.

Uznanie przez Wydział ECTS za ukończony w ramach szkoły kursu nie jest gwarantowane. Uzyskanie takiej decyzji Dziekana danego Wydziału leży po stronie zainteresowanego studenta.

English Language Requirement Form [ .pdf 179.13 KB ]

05-04-2023