Spacer po Wrocławiu z przewodnikiem - ostatnia szansa w tym semestrze

Data: 24.03.2023 Kategoria: Studenci

wtp_-google_forms_11.jpg

Dział Współpracy Międzynarodowej (IRO) zaprasza na ostatnie bezpłatne spacery po Wrocławiu z przewodnikiem w j.angielskim.

Wydarzenia skierowane do wszystkich studentów PWr. To doskonała okazja by lepiej poznać Wrocław oraz studentów z całego świata!

Do wyboru są 2 terminy:

1. piątek, 31 marca godz. 12.00
  2. wtorek, 4 kwietnia godz. 13.00

Kliknij tutaj aby się zapisać

Przed wyruszeniem uczestnicy zostaną poproszeni o wypełnienie zgłoszeniowych dokumentów projektowych wymaganych przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej, która jest sponsorem spacerów. Przykład tutaj.

Rejestracja zostanie zamknięta 1 dzień przed spacerem

Miejsce zbiórki: Dział Współpracy Międzynarodowej, ul. Na Grobli 12, budynek L 3, lobby, 1 piętro.

Wycieszki będą prowadzone w języku angielskim. Wyruszymy trasą przez Ostrów Tumski i dojdziemy do Rynku. Całość potrwa około 2 godziny.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury (CoolWroTech)”. Projekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland (2020).

Dla kogo?

studenci PWr oraz uczestnicy programów mobilnościowych, w tym Erasmus +. Nie dotyczy słuchaczy Studium Języków Obcych (kurs j.polskiego lub języka angielskiego)

Zasady uczestnictwa znajdziesz tutaj

nawa.jpg