TUD: International EXCITE Summer School: New Business on Patents- nabór aplikacji

Data: 02.07.2024 Kategoria: Pracownicy, Studenci

Nowe Centrum Doskonałości w zakresie Innowacji, Transferu i Przedsiębiorczości, (Excellence Center for Innovation, Transfer and Entrepreneurship) TUD|EXCITE organizuje w dniach 25-31 sierpnia 2024 r. Międzynarodową Szkołę Letnią EXCITE
"New Business on Patents” dla doktorantów i post-doców, którzy chcą zupełnie nowe spojrzenie na patenty i modele biznesowe i pracować nad innowacyjnymi ścieżkami kariery.

EXCITE chce zaangażować uczelnie partnerskie i sąsiadów Saksonii w Polsce, Czechach i Słowenii. Jako region transformacji, Hoyerswerda na Łużycach będzie miejscem odbywania się Szkoły Letniej z udziałem wielu ekspertów.

Wszystkie ważne informacje oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie internetowej.

Termin składania wniosków: 20 lipca.