Udział PWr na targach i konferencji NAFSA 2022, Denver

Data: 06.06.2022 Kategoria: Pracownicy, Studenci

NAFSA: Association of International Educators to największa na świecie organizacja non-profit, zajmująca się edukacją międzynarodową i wymianą. NAFSA zrzesza specjalistów z całego świata, a organizowane przez nią coroczne targi i konferencja gromadzą zaangażowanych w tematykę międzynarodowej edukacji i mobilności na jednym z największych branżowych wydarzeń.

W targach w Denver, które odbyły się od 31.05 - 03.06.2022 wzięło udział tysiące instytucji z ponad 100 krajów, w tym Polska reprezentowana przez 7 uczelni: Akademię Bialską Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II, Gdański Uniwersytet Medyczny, SGGW w Warszawie, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz Politechnikę Wrocławską.

Przedstawicielem PWr na NAFSA była p. Anna Jarosławska, kierownik DWM-u, która miała możliwość spotkać się z obecnymi i potencjalnymi partnerami, wziąć udział w wielu sesjach oraz wzbogacić wiedzę poznając dobre praktyki. Podczas tego wydarzenia była również możliwość spotkania się z NAFSA Chief Executive and CEO Dr. Esther Brimmer, która odwiedziła stoiska uczestników  targów i rozmawiała z delegacjami.