Vulcanus in Japan - konkurs na praktykę w Japonii

Data: 16.12.2020 Kategoria: Studenci

Vulcanus in Japan to program praktyk dla studentów kierunków ścisłych i technicznych, którzy są w trakcie aplikowania, przynajmniej na 4 roku studiów, a maksymalnie na przedostatnim roku studiów doktorskich. Program daje możliwość zapoznania się z zaawansowanymi japońskimi technologiami oraz poznania tamtejszej kultury i podstaw języka japońskiego. Program oferuje 4-miesięczny kurs języka japońskiego z elementami kultury kraju oraz 8-miesięczną praktykę w wiodących firmach japońskich.Zakwalifikowani studenci otrzymają stypendium w wysokości 1.900.000 jenów na pokrycie kosztów przelotu oraz na własne wydatki. Zakwaterowanie, koszty kursu językowego i seminarium są pokryte przez koordynatora programu Centrum Współpracy Europejsko-Japońskiej.

W tym roku pierwszy etap rekrutaji odywa się on-line. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronie internetowej Vulcanus in Japan.

Aplikacje będą przyjmowane przez Organizatora pomiędzy 10 stycznia a 10 lutego 2021.