Warsztaty inżynierskie IAESTE CaseWeek

Data: 30.03.2022 Kategoria: Studenci

IAESTE Politechnika Wrocławska zaprasza do wzięcia udziału w XIII edycji IAESTE CaseWeek, która odbędzie się w terminie 20-29 kwietnia 2022 roku! Jest to największy w Polsce cykl warsztatów typu case-study! Podczas wydarzenia studenci biorą
udział w praktycznych zajęciach organizowanych przez wiodące na rynku firmy. Dzięki IAESTE CaseWeek możesz sprawdzić swoją wiedzę w praktyce poprzez udział w tzw. „studium przypadku”, zdobyć nowe umiejętności oraz nawiązać kontakty z przedstawicielami firm, a tym samym otrzymać możliwość na zdobycie praktyki, stażu, a nawet pracy! Dodatkowo za każdy warsztat, w którym weźmiesz udział otrzymasz certyfikat! Wydarzenie jest bezpłatne dla studentów. W tym roku część warsztatów odbędzie się w trybie stacjonarnym!

Jak wziąć udział w wydarzeniu?
Rejestracja odbywa się na naszej stronie.
Po zalogowaniu na stronie, w zakładce warsztaty wystarczy wybrać z listy Twoją uczelnię i interesujący Cię warsztat (lub kilka ). O przyjęciu decyduje spełnienie warunków ustalonych przez firmę prowadzącą dany warsztat. Wszystkie informacje po zarejestrowaniu się dostępne są w zakładce „warsztaty” online.

Zachęcamy również do śledzenia wydarzenia na FB.

Do zobaczenia na IAESTE CaseWeek 2022!