Wizyta przedstawicieli DWM w Baku

Data: 05.12.2022 Kategoria: Pracownicy, Studenci

Przedstawiciele DWM Ewa Mroczek i Kacper Panasiuk spotkali się w Baku z Panią Ulviyya Abbasova Wice Prorektorem ds Współpracy Miedzynarodowej Azerbedzanskiego Państwowego Uniwersytetu Ropy Naftowej i Przemysłu oraz z Prorektorem ds. współpracy międzynarodowej prof. Rafigiem Jamalovem. Przedstawiliśmy ofertę szkół letnich, rozmawialiśmy o wymianie studentów i krótkich pobytach naukowców, a także współpracy z Biurem Karier i nowością staży. PWr i ASOIU są uczelniami partnerskimi i spotkanie miało na celu rozpoznanie nowych kierunków współpracy i zaproszenie parterów do PWR.

Wielu absolwentów bakijskiej uczelni aplikuje na studia II stopnia w PWR, szczególnie na wydziały Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii, a także Chemiczny.

37041dac-c6c0-43b7-a20d-7b197d4fad28.jpeg