Wystawa fotograficzna SHOT! 2023 na kampusie PWr

Data: 16.05.2023 Kategoria: Studenci

Od 15 do 28 maja można oglądać wystawę zdjęć wykonanych przez zagranicznych studentów naszej uczelni w ramach konkursu "Wrocław w obiektywie studentów wielu kultur - SHOT! 2023".

Prace są eksponowane na kampusie uczelni, przed budynkiem D 21 do 28 maja 2023.

Wystawa prezentuje zdjęcia stolicy Dolnego Śląska wykonane przez zagranicznych studentów Politechniki Wrocławskiej. Prace przedstawiają miasto ich oczami, przez pryzmat własnej kultury, wrażliwości i estetyki.

img_20230516_102347.jpg

Konkurs został realizowany przez Dział Współpracy Międzynarodowej Politechniki Wrocławskiej.
Wystawa fotografii jest realizowana jest w ramach projektu pn.: „Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury”. Projekt jest finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland (2020).

logo-nawa_2.png